IRYD

Deutsch (DE-CH-AT)Polish (Poland)English (United Kingdom)
img-flash
Twój partner w biznesie!

Założona w 2002 roku firma IRYD Sp. z o.o. zlokalizowana jest w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Nasz zakład obejmuje: 22 000 metrów kwadratowych krytej powierzchni produkcyjnej, w skład której wchodzą trzy oddzielne fabryki : ocynkownia zanurzeniowa, fabryka wyrobów metalowych, fabryka elementów drewnianych oraz dodatkowe 15 000 metrów kwadratowych odkrytej powierzchni magazynowej .

Przez lata firma przeszła wiele zmian i dzięki nieustannym inwestycjom w nowe instalacje i urządzenia poszerzyła zakres produkcji. Obecnie realizujemy wiele istotnych kontraktów, głównie na rynki Unii Europejskiej. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów metalowych oraz wyrobów metalowych z elementami drewnianymi. Obecnie produkujemy szeroki zakres kontenerów, urządzeń transportowych, paneli ogrodzeniowych, mebli. Większość tych produktów produkowana jest z myślą o naszej zachodnioeuropejskiej bazie klientów, niektóre są jednak przeznaczone na rynek północnoamerykański.

 

 
Mobile / Desktop

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Dowiedz sie wiecej tutaj: polityka prywatnosci.

Akceptuje pliki cookies na tej stronie.